Arrant-Light Oy

Osoite
Rajakivenkatu 8
20740 Turku
FINLAND

Puhelin
+3582-2462300


Sähköposti

info@light.fi

Tilaukset
tilaus@light.fi

Y-tunnus
05805430

Ota yhteyttä ammattilaisiimme

 

Asiantuntijamme palvelevat sinua mielellään kaikissa valaistusta koskevissa kysymyksissä. Soita tai lähetä sähköpostia – vastaamme tiedusteluihin aina yhden työpäivän kuluessa. 

Janne Mäkinen
Toimitusjohtaja
Mob: +358201442222
Tel: +35822462300
janne.makinen@light.fi

Marina Jaakkola
Myynti, Venäjä ja IVY-maat
Mob: +358201442223
Tel: +35822462300
marina.jaakkola@light.fi

Esko Väisänen
Myynti
Mob: +358201442225
Tel: +35822462300
esko.vaisanen@light.fi
LinkedIn

Tomi Mäkinen
Myynti
Mob: +358201442224
Tel: +35822462300
tomi.makinen@light.fi

Tero Nurmi
Tuotehallinta
Mob: +358201442212
Tel: +35822462300
tero.nurmi@light.fi
LinkedIn

Toni Kulikoff
Kehityspäällikkö
Mob: +358201442221
Tel: +35822462300
toni.kulikoff@light.fi
LinkedIn

Taru Matikainen
Markkinointiassistentti
Mob: +358201442213
Tel: +35822462300
taru.matikainen@light.fi
LinkedIn

Elina Alppisara
Ostaja
Mob: +358201442210
Tel: +35822462300
elina.alppisara@light.fi

Katri Mäkinen
Laskutus ja logistiikka
Mob: +358201442211
Tel: +35822462300
katri.makinen@light.fi

Raimo Laakso
Logistiikka ja varasto
Tel: +35822462300
raimo.laakso@light.fi

Voit ottaa yhteyttä myös sosiaalisessa mediassa:
Linkedin Twitter Youtube